Menü

Kompozit Panel

Kompozit Panel

Kompozit paneller; kolay uygulanabilirliği, ekonomik fiyatları, modern görünümü ve hafif yapısı ile yapı sektöründe, reklamcılık sektöründe ve dekorasyon uygulamalarında çokça tercih edilen bir üründür.

İki alüminyum levha arasına poliüretan dolgu yerleştirmek sureti ile elde edilen kompozit paneller, yüksek ısı yalıtımı, yangına karşı yüksek mukavemeti sayesinde yoğun olarak cephe giydirmesinde kullanılmaktadır. Hafif yapısı ile taşıyıcı sistem ve kolonlara ekstra yük bindirmeden yüksek standartlı binaların yapılmasında kolaylık sağlar.

Kompozit levhalar, parlak görünümü ile kullanıldığı her yere şıklık ve estetik katarken, dayanıklı yapısı, uzun ömrü, korozyona dayanıklılığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Eski yapıların yenilenmesi, ısı yalıtımı ve cephe giydirmesi gibi amaçlarla da kullanılan kompozit paneller yapının değerini de arttırmaktadır.

Özdemirbağlar olarak renk kartelalarında bulunan standart renklerinin haricinde Ral, Pantone veya talep ettiğiniz özel renkteki birinci kalite kompozit panelleri istediğiniz ebatlarda üretebilmekteyiz.Aluminyum Kompozit Panel

Alüminyum kompozit paneller; özellikle yapı sektöründe, reklam sektöründe ve tabela yapımında tercih edilen, kolay uygulama özelliği, ekonomik fiyatları, modern görünümü ve hafif yapısı ile hem ergonomik hem de sayısız avantajı bir arada barındıran özel bir üründür. Özdemirbağlar olarak reklam sektörüne ve yapı sektörüne uygun aluminyum kompozit panelleri yüksek kalitede ve ucuz fiyatlarda sizlere sunuyoruz.İkinci Kalite Ucuz Kompozit Panel

İnşaat sektöründe yapı maliyetlerini, reklam sektöründe ise tabela maliyetlerini düşürmek amaçlı sunduğumuz metrekaresi 6 dolar olan ikinci kalite ucuz kompozit paneller için bizimle iletişime geçebilirsiniz.