Menü

Branda Film Üretimi

Branda Film Üretimi

Naylon branda ekonomik olması sebebiyle en çok tercih edilen ambalaj ve koruma malzemelerinden biridir. Ayrıca naylon branda geri dönüşümü sağlanan bir ürün olduğundan dolayı çevreye zarar vermemektedir.

Naylon brandanın kullanım alanları çok geniştir. Naylon branda başlıca inşaat sektöründe beton üstü ve beton altı olarak, taşımacılıkta nakliye esnasında dış etkenlerden koruma amaçlı, mobilya sektöründe mobilyaları paketleme amaçlı, dış cephelerde doğa şartlarında koruma amaçlı, tarım sektöründe ise tarımsal ürünlerin ısı dengesini sağlamada kullanılmaktadır.

Özdemirbağlar olarak istenilen renkte, istenilen mukavemette, istenilen ısı geçirmezliğinde, istenilen esneklikte branda film imalatı ve satışı yapmaktayız.Beton Altı Naylon Branda

Birinci kalite naylon brandalar ambalaj amaçlı kullanılırken, ikinci kalite naylon brandalar genellikle beton altı naylon, boyacı naylonu veya şantiyelerde koruma naylonu amaçlarıyla kullanılır. Naylonun kalitesi ile naylonun şeffaflığı ve yırtılmazlığı genellikle doğru orantılıdır. Naylon ne kadar şeffaf ise o kadar az geri dönüşüm malzeme kullanılmış demektir.