Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Hakkımızda

     Özdemirbağlar, geri dönüşüm sektörünün öncü kuruluşlarından olup, 20 yılı aşkın süredir faaliyetlerine devam etmektedir. 1996 yılında hurda alım satımıyla başlayıp 2000 yılında ihracat ve ithalat alanında yerini almış ve hızla büyümüştür. 2007 yılına gelindiğinde ise plastik granül üretimine başladı. 2008 yılında yıllık 150 ton olan granül üretimini 300 tona yükseltmeyi başardı. Özellikle Amerika olmak üzere yurtdışında iştiraklerde bulunan Özdemirbağlar, Hindistan, Almanya, Yunanistan, İtalya, İngiltere ve Çin gibi ülkelerle iş ilişkileri kurmaya başladı.
     2015 yılında Çorlu’da yeni fabrikasında üretimini genişletmeye devam etti. 2021 yılında Kompozit Panel üretimine başlayan Özdemirbağlar, Alüminyum kompozit panel sektöründe sürekli gelişmeyi ve öncü olmayı hedefleyen firmamız kalite sistem çalışmalarıyla da bu amaca ulaşmak için çalışmalara devam etmektedir.
     Markamız ZİLEBOND ile Türkiye’ye değer katmak için var gücümüz ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Alüminyum kompozit panel sektöründe firmamız ISO 9001;2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001; Çevre Yönetim Sistemi, ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri ile bu amaca ulaşmak için hızlı adımlarla ilerlemektedir.

Özdemirbağlar

E-bülten Aboneliği

Haber, Duyuru, ve her türlü gelişmeden haberdar olmak için e-bülten aboneliğini yaptırınız